Arıklı:Vaat var, icraat yok; hiçbir mazeret, başarısızlığı kamufle etmez

  Arıklı:Vaat var, icraat yok; hiçbir mazeret, başarısızlığı kamufle etmez

YDP Genel Başkanı Arıklı, Ulaştırma Bakanlığı bütçesi ile ilgili konuşarak, “Vaat var, icraat yok; hiçbir mazeret, başarısızlığı kamufle etmez” ifadelerini kullandı.

 

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’nın bütçesi, Meclis Genel Kurulu’nda görüşülüyor. Bütçe ile ilgili Meclis kürsüsünden konuşma yapan Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı, “Vaat çok icraat yok. İcraatların ekonomik nedenlerden dolayı yapılamadığı haklı olabilir, ancak hiçbir mazeret başarısızlığı kamufle etmez” ifadelerini kullandı.

Toplu taşıma ile ilgili ne gibi bir çalışma yapıldığını bilmediğini söyleyen Erhan Arıklı, Şoför Okullarının Denetlenmesi ve Ehliyet ile ilgili herhangi bir çalışma göremediklerini belirtti.

“RHA’lar ile ilgili takip sistemi kurulacak denilmişti, herhangi bir çalışmadan haberi olan var mı?” diye vekillere soran Arıklı, “Vaat çok icraat yok. İcraatların ekonomik nedenlerden dolayı yapılamadığı haklı olabilir, ancak hiçbir mazeret başarısızlığı kamufle etmez” ifadelerini kullandı.

Tarih : [ 13.12.2019 23:55:03 ] Okunma : [ 11 ]